FRPG
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Natasha Romanoff

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hi dear, my name is
Natasha Romanoff1
Natasha Romanoff1
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2016. Oct. 04.
Age : 39
Tartózkodási hely : everywhere ❞
Natasha Romanoff Empty
TémanyitásTárgy: Natasha Romanoff   Natasha Romanoff Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2016 5:57 pm

Név: Natasha Romanoff (szül.: Natalia Alianovna Romanova)
Alias: Fekete Özvegy. Barátoknak csak Nat, amúgy Natasha.
Avatar: Scarlett Johansson
Születési hely: Oroszország
Születési idő: 1984. november 22.
Kor: 31 év
Nem:
Nemzetiség: amerikai (eredetileg orosz)
Foglalkozás: Jelenleg teljes munkaidős Bosszúálló. Voltam már kém, ügynök, kikiáltottak hazaárulónak, szuperhősnek, beálltam asszisztensnek. Csak a halott német katona nincs rajta a listán.
Világ: Néha jó lenne kiruccanni máshová. Persze, Thor-nak könnyű.
Tudnivalók: Azt hittem, már mindenki tudja, ki vagyok. Vagy van, akit elkerültek a S.H.I.E.L.D/HYDRA kiteregetett szennyesei? Magamról mesélni soha nem volt egyszerű, pedig mestere vagyok a szócsavarásnak, ugyanakkor híres vagyok a hűvös, eleinte távolságtartónak tűnő jellememről. Nyugalom, a humorom a helyén van, ahogy a szívem is, de ne várd el tőlem, hogy kiöntöm akárkinek. Maradjunk annyiban, nem vagyok a társadalom által felállított nőkép tökéletes megfelelője, de az én szakmámban ez nem is elvárás.

Előtörténet:

Képességek: Madame B. mindenre megtanított, az egyik legjobb és legkegyetlenebb gyilkossá váltam a kezei alatt. A Vörös Szoba nem gyerekeknek való, mégis ott nevelkedtem - harcművészet, pszichológiai felkészítések, fegyverekkel való bánás, később a technikai eszközök mesterszintű használata, olyan dolgok vannak a tarsolyomban, amikről nem is hinné az ember, hogy léteznek.
- Kémkedés: A KGB kiképzett, a S. H. I. E. L. D. magas rangú ügynökévé tett, Tony Stark bedőlt az álcámnak és a listám túlságosan hosszú ahhoz, hogy emlékezzek az összes esetre, amikor átvertem az embereket, szervezeteket.
- Harcművészetek: Kung fu, box, karate, judo és sok más, profi szinten űzöm őket, bárkit két vállra fektetek.
- Akrobatika: Olyan vagyok, mint egy puma, bárhová felmászok, bárhonnan leugrok és nehezen fáradok.
- Ölés: Nem büszkeség, de több személy vére tapad a kezemhez, mint azt számon lehetne tartani. Akit meg kell ölnöm, az mire észreveszi, már a földre rogyott.
- Fegyverhasználat: Jó lövő vagyok, Glock, gépfegyver, jöhet, ami éppen raktáron van. Bár jobban szeretem a saját fegyvereimet használni, ha lehetőségem van rá, felpakolom őket a hosszú utakra.
- Többnyelvűség, magasfokú intelligencia, meggyőzés: Latinul, oroszul, franciául, angolul, kínaiul és még más egyéb nyelveken beszélek és mindegyik nyelven a bolondját tudom járatni akárkivel. A zsigereimben van, belém nevelték.

Karakterpontok:
Fegyverhasználat (0 pont)
Titulus (1 pont)
Nyelvismeret (1 pont)
Harci képzés (1 pont)
Hivatás (2 pont)
Vissza az elejére Go down
 
Natasha Romanoff
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Natasha Romanoff ~ Beregisztrált

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Earth by Night FRPG :: Earth By Night Klub :: Karakteralkotás :: Készülő karakterek-
Ugrás: