FRPG
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hi dear, my name is
Eax
Eax
Hozzászólások száma : 111
Join date : 2015. Sep. 20.
Tartózkodási hely : A fórumon mindenhol
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeKedd Szept. 06, 2016 12:10 pm

Sziasztok Smile

Eax vagyok, az újrastartoló oldal vezető adminja és... Egyelőre hú de nagy itt a csend. Szinte érzem a friss illatát a falaknak, a csillogó-villogó új designon még meg sem száradt a festék... Kíváncsi vagyok, milyen érdekes, színes arcok vetődnek errefelé Smile
Vissza az elejére Go down
https://earthbynight.hungarianforum.com
Hi dear, my name is
Cael Rodd
Cael Rodd
Hozzászólások száma : 96
Join date : 2016. Sep. 25.
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2016 3:56 pm

Nos akkor én elkészültem Cool
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Joe Lawrence
Joe Lawrence
Hozzászólások száma : 75
Join date : 2016. Oct. 29.
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2016 11:15 pm

Fizeted a sört? Very Happy Mert akkor mesélek csak mond meg mit is kellene Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2017 11:50 am

Volna egy kósza ötletem, hátha másnak is tetszik. Először ide dobom be, aztán ahová kell még. Smile

Fontos, ez csak afféle közmegegyezés, vagy ha úgy tetszik mozgalom. Nem szeretnék semmiféle szabályjavaslattal élni, az csak macera, szavazgatás meg fejfájás a staffnak. Very Happy

Viszonylag egyszerű koncepció, átjárható topicok. Azaz egy bizonyos módon megjelölt - mondjuk a címében [*Real*] szerepel - fórumtémákba bárki, aki arra jár, beugorhat. Ezzel becsatlakozik az ottani történésekbe. Ennek működőképességéhez természetesen szükséges valamiféle megegyezés.
- Példának okáért amennyiben nem szól bele a többiek cselekedeteibe, azok nyugodtan tudják folytatni a játékot, nem kell megvárniuk minden körben.
- Ha valaki becsatlakozott a - valamelyik - csoport játékába, akkor ő is része a körnek. Kivéve, ha onnantól, hogy hozzá került a labda, több mint egy hétig nem tud válaszolni, mert akkor valamilyen narratív módon távol kerül a csapattól esetleg kikerül a jelenetből. Később persze visszacsatlakozhat.

Az egész lényege, hogy ne csak lebeszélt játékok legyenek, hanem jó kis meglepetésszerű látogatások, _tényleg_véletlen_ összetalálkozások is. Vagy legalább majdnem azok.

Ki mit gondol erről?

*Csapoltat magának egy korsó jóféle alpesi sötét búzasört.*
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Aurora
Aurora
Hozzászólások száma : 226
Join date : 2015. Sep. 20.
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2017 2:56 pm

*Belép a bárpult mögé és széles vigyorral csapolja is a sört, majd Clay elé csúsztatja*

Szevasz szőkeség, engem érdekel az ötleted. Hol lenne ilyen helyszín? Legyen valami kellemesen meleg hely az első. És jövök.
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeKedd Feb. 21, 2017 2:59 pm

Hát... akadnak ilyen bárok, de most inkább szó szerint veszem, amit mondtál. Van a kitételnek megfelelő hely. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Aurora
Aurora
Hozzászólások száma : 226
Join date : 2015. Sep. 20.
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2017 8:21 pm

Akár azért meleg mert melegbár, akár mert napsütötte California, vagy valami gyönyörű trópusi indo-kínai tengerpart, dzsungel és tenger, én benne vagyok Very Happy

*Csapol magának egy sört és koccintásra emeli*
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2017 7:51 am

*Kocc*
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Tammy Phyllis
Tammy Phyllis
Hozzászólások száma : 96
Join date : 2016. Sep. 24.
Age : 31
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2017 1:56 pm

Hahó!

Lehet azért nem találtam meg az ennek megfelelő topicot, mert kicsit kusza az oldal, de nagyobb a valószínűsége hogy azért, mert béna vagyok.. Szóval ide postolom, ha itt nem jó, valaki koppintson az orromra. Very Happy

Egy ideje gondolkozom pár dolgon, ilyen ötletszerűen pedig feldobnám őket.

• Rengeteg karakter regisztrál be, akik elfogadás után 1-2-3-x héttel eltűnnek és nem jönnek vissza. Arra gondoltam, hogy miattuk létre lehetne hozni egy "Inaktív userek" alcsoportot, amihez az 1 hónapja inaktív karaktereket hozzá lehetne adni. Természetesen azután, hogy konzultáltunk a karakter userével, ha elértük.
• Van, hogy valaki alkotói válságba kerül és egy-egy karakterével nehezen megy neki az írás. Talán jó lenne, ha lenne egy "Jegelt karakter"ek alcsoport is, ahová kérésre be lehetne tenni azokat a karaktereket, akikkel éppen nem megy az írás.
• Lehetne időnként, pl. 3 havonta activity check-et tartani. Így nem foglalnák már eltűnt karakterek feleslegesen az avataralanyt, akivel esetleg egy új beregisztráló tervezne.
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2017 8:34 am

Tammy Phyllis írta:
Hahó!
• Rengeteg karakter regisztrál be, akik elfogadás után 1-2-3-x héttel eltűnnek és nem jönnek vissza. Arra gondoltam, hogy miattuk létre lehetne hozni egy "Inaktív userek" alcsoportot, amihez az 1 hónapja inaktív karaktereket hozzá lehetne adni. Természetesen azután, hogy konzultáltunk a karakter userével, ha elértük.
• Van, hogy valaki alkotói válságba kerül és egy-egy karakterével nehezen megy neki az írás. Talán jó lenne, ha lenne egy "Jegelt karakter"ek alcsoport is, ahová kérésre be lehetne tenni azokat a karaktereket, akikkel éppen nem megy az írás.
• Lehetne időnként, pl. 3 havonta activity check-et tartani. Így nem foglalnák már eltűnt karakterek feleslegesen az avataralanyt, akivel esetleg egy új beregisztráló tervezne.

Tiszteletem!

Az ötlet, hogy bárki inaktívba kérhesse magát, szimpatikus. Így akkor jelezné egyúttal, hogy ne pm-ezzem rommá szegényt játékfelkéréssel, mialatt úgy sem igazán nézi az üzeneteit, de legalábbis játszani nem szándékozik. Smile

Az activity check ellenben nem kifejezetten szimpatikus számomra. Egyrészt a célját nem éri el, ugyanis beírni, hogy Persze, maradok az oldalon minimális munka ahhoz képest, hogy megírjon egy hozzászólást. A fenti ugyanis egy bőbeszédű változat volt részemről, és így is csak négy, azaz 4 szó. Very Happy
Arról nem is beszélve, hogy az aktív játékosoknak viszont a fülén jön ki egy idő után.

Magam is gondolkoztam azon - amit fő érvként szoktak emlegetni activity check okán -, hogy hogy is van ez az eset az avatarokkal. Arra kellett azonban rájönnöm, hogy végtelen mennyiségű szőke, barna, kicsi, nagy, szép, csúnya, furcsa fülű, tinisorozat-főszereplő avatar alany akad, hogy mindig találtam magamnak megfelelőt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
James Barnes
James Barnes
Hozzászólások száma : 140
Join date : 2016. Sep. 09.
Age : 107
Tartózkodási hely : Rémálmaidban...
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeSzomb. Jún. 03, 2017 2:26 am

*kibiggyeszti a faliújságra az üzenetét*

James Barnes írta:
♔ SZIASZTOK,

lassan itt van 3.-a és jön párom Londonból, hogy születésnapom alkalmából - kereken 30 leszek 6,-án. Jepp, vén vagyok mint az országút - itt egye a fene és boldogítson egészen 12.-éig. 3.-án, 4.-én megyünk Pécsre családozni (bemutatom szülőknek, meg unokaöcsémet megnézzük mert kereken 3 hete nagynéni vagyok) utána pedig az ő családjához megyünk Szigetújfaluba. Vicc, nagyija egy napon született velem és egyidős a nagymamámmal aki idén lesz 80 éves.  

Emiatt persze takarékon leszek és felfüggesztem a játékot. Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése/stb. játékok vagy bármi kapcsán, attól kérem, hogy maximum FB-n keressen vagy PM-ben és amint tudom csekkolom az üziket!

Bucksy
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2017 11:14 am

Egyrészt gratula és boldog vénülést, másrészt jó szórakozást! Smile
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
James Barnes
James Barnes
Hozzászólások száma : 140
Join date : 2016. Sep. 09.
Age : 107
Tartózkodási hely : Rémálmaidban...
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeSzer. Aug. 30, 2017 3:14 pm

*kibiggyeszti a faliújságra az üzenetét*

James Barnes írta:
♔ SZIASZTOK,

Nos, nálam nagy gázok vannak... lakótársaim hétvégén penész irtás helyett kiköltöztek szó nélkül, úgyhogy most itt vagyok hagyva a szarban... az üres lakásban. Ráadásul úgy, hogy így is 1 havi lakbérrel lógtunk a tulaj felé, most már 2 havival fogok miattuk. A cuccaimat elvitték - nyomtató, hifi amit úgy kaptam ismerőstől/apumtól, takaróimat amit anyutól kaptam, a hálózsákom, stb. - szóval képzelhetitek milyen lelkiállapotban vagyok.
Melóhelyen kényszerszabira küldtek a keddtől, hogy el tudjam ezt intézni mielőbb. Úgyhogy némi türelmet kérek, míg SOS lakótársat nem találok magam mellé. Sad
 
Emiatt persze takarékon leszek és felfüggesztem a játékot. Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése/stb. játékok vagy bármi kapcsán, attól kérem, hogy maximum FB-n keressen vagy PM-ben és amint tudom csekkolom az üziket!

Bucksy
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeSzer. Aug. 30, 2017 3:20 pm

Kitartás, Bucky! Remélem, mihamarabb megoldódik a dolog!
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeSzomb. Nov. 04, 2017 7:42 pm

Kinek volna kedve egy sörhöz?
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Clay Henderson
Clay Henderson
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2016. Sep. 27.
Tartózkodási hely : New York
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2017 11:54 am

Boldog Karácsonyt! Mindenki a vendégem egy körre! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Draupnir
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2022. May. 27.
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitimePént. Május 27, 2022 7:46 pm

James Barnes írta:
*kibiggyeszti a faliújságra az üzenetét*

James Barnes írta:
♔ SZIASZTOK,

lassan itt van 3.-a és jön párom Londonból, hogy születésnapom alkalmából - kereken 30 leszek 6,-án. Jepp, vén vagyok mint az országút - itt egye a fene és boldogítson egészen 12.-éig. 3.-án, 4.-én megyünk Pécsre családozni (bemutatom szülőknek, meg unokaöcsémet megnézzük mert kereken 3 hete nagynéni vagyok) utána pedig az ő családjához megyünk Szigetújfaluba. Vicc, nagyija egy napon született velem és egyidős a nagymamámmal aki idén lesz 80 éves.  

Emiatt persze takarékon leszek és felfüggesztem a játékot. Ezért, ha valakinek esetleg akad kérdése/kérése/stb. játékok vagy bármi kapcsán, attól kérem, hogy maximum FB-n keressen vagy PM-ben és amint tudom csekkolom az üziket!

Bucksy

Gratulálok! Én 42 leszek, szintén 6-án😁
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Ajánlott tartalom
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vezetői értekezlet (Hozzászólás csak admin vagy vezetői board tagoknak.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Earth by Night FRPG :: Earth By Night Klub :: Earth by Night Pub-
Ugrás: