FRPG
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
 

 Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Hi dear, my name is
Ra'sheera
Ra'sheera
Hozzászólások száma : 67
Join date : 2015. Sep. 28.
Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia   Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2016 1:07 pm

- Skyrimban, ahol eddig laktam - magyaráztam - őshonosak. Sokszor van, hogy nagyobbra nőnek mint egy ember. Fehér bundájuk van, és ocsmány képük. Még az sem segít rajtuk kinézetben, hoy majdnem mindenhol hófehér a bundájuk. Hosszú karjuk van, és félig két lábon járnak... - próbáltam imitálni a mozgásukat a karjaimmal, de csak úgy nagy vonalúan. Az ő világukban Cyntiát leginkább a gorillára emlékeztethette ez a mozdulat, már ha egyáltalán emlékeztette valamire, nem igazán játszottam jól a dolgot. - Tekintve, hogy egy tapasztalatlanabb harcosra halálosak lehetnek, nem hogy a parasztokra, és a gyanútlan kereskedőkre, van hogy egész jól fizetnek a bőrükért.
- Julanos, te magasságos! Hát ez a mutáns téma, nem lehet akkor erre felé egyszerű dolog. Azt sem gondoltam volna, hogy ilyen elterjed...- felcsillantak a szemeim. A kéességgel rendelkező halandók témája - mondjuk így, mert ki tudja hogy mi számít embernek és mi nem - egészen felvillanyozott, valami újat, és érdekeset sejtetett számomra. Kíváncsi lettem volna, hogy ez az egész hogy működik. Hol húzódik a határ ezen a világon a mágikus, és nem mágikus képességek között.
Beleszimatoltam a levegőbe, és felsóhajtottam. Megint gyros... talán ez volt az egyik legkönnyebben beszerezhető étel amit még gondnélkül megettem. Nem tudtam igazából hogy ez az előbbi sójhajom pozitív volt-e vagy sem, az itteni ételek számomra kissé túl fűszeresek voltak.
- Nem akarok... panaszkodni, de egy horker steaket breton módra már igazán megennék... Ezen a világon az ételek kissé másak... - bukott ki belőlem két falat között. Igen azt hiszem honvágyam van... de csak egy kicsit. Az is megfordult a fejemben ,hogy főzhetnék is magamnak majd egyszer... valami hasonlót, nem voltam biztos benne, hogy minden alapanyag előfordul itt ami esetleg kellhet nekem. De ahhoz egyáltalán egy helyen kéne maradnom hosszabb ideig, hogy bármi ilyennek nekiálljak. Erre azonban a közeljövőben nem volt kilátás.
Vissza az elejére Go down
Hi dear, my name is
Cyntia
Cyntia
Hozzászólások száma : 84
Join date : 2016. Sep. 11.
Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia   Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 23, 2016 11:33 am

Szinte csillogó tekintettel figyelte Ra'sheera kiselőadását. Kellemes emlékeket öltött ahogy utánozta a mozgást. Mint amikor a faluban az egyik öreg mesélt ezekről a lényekről és szintén hasonló tehetséggel mozgott öreg csontjaival. Egy apró könnycsepp szökött a lány szemébe. Mosolyogva letörülte. Akkor még minden rózsaszín volt. Majdnem minden. Közel sem volt ennyire rossz. Hát igen ilyen megjegyzéseket az öregek náluk nem tettek. Legendák voltak nem valós dolgok. Senki sem gondolt volna rá, hogy eladja a lény bőrét.
-Meglepően sok van. De sokan nem is tudnak róla, csak miután... Hát.. .valakinek szüksége van rá...
Hal el a mondata kezdeti lendülete. Talán nem kéne kérkedni vele, hogy vadásznak egyesek az ilyen különleges emberekre.
-Meg lehet tanulni. Évek és rutin.
Kacsint rá biztatóan.
Az ételre tett megjegyzésén fennakadt a szemöldöke.
-Pár éve itt vagyok de erről még nem hallottam. Az miféle étel? Keleti? vagy Te világi? A kínait tudom javasolni még. Olcsó sokat adnak és nem túl fűszeres.
A távolban Cyntia megpillantja a kivilágított két boltot és a körülötte tántorgó embereket. Fejével bök oda jelzésképpen.
Vissza az elejére Go down
 
Sötét éj a Central parkban - Ra'sheera: & Cyntia
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cyntia - A halál gyermeke
» Ég és Föld avagy Elise és Cyntia (18+)
» Füst és lábdob - Tammy & Cyntia
» 1525 - Pirates of the Past - Kevin & Cyntia
» Joe & Cyntia - Avagy haláli alakok haláli találkozása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Earth by Night FRPG ::  :: Egyesült Államok :: New York-
Ugrás: