FRPG

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!

Share | 

Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hi dear, my name is
Hozzászólások száma : 107
TémanyitásTéma: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Kedd. Szept. 06, 2016 12:10 pm

Sziasztok Smile

Eax vagyok, az újrastartoló oldal vezető adminja és... Egyelőre hú de nagy itt a csend. Szinte érzem a friss illatát a falaknak, a csillogó-villogó új designon még meg sem száradt a festék... Kíváncsi vagyok, milyen érdekes, színes arcok vetődnek errefelé Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://earthbynight.hungarianforum.com
Hi dear, my name is
Hozzászólások száma : 94
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Kedd. Szept. 27, 2016 3:56 pm

Nos akkor én elkészültem Cool
Felhasználó profiljának megtekintése
Hi dear, my name is
Hozzászólások száma : 75
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Szomb. Nov. 12, 2016 11:15 pm

Fizeted a sört? Very Happy Mert akkor mesélek csak mond meg mit is kellene Very Happy
Hi dear, my name is
Hozzászólások száma : 77
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Kedd. Feb. 21, 2017 11:50 am

Volna egy kósza ötletem, hátha másnak is tetszik. Először ide dobom be, aztán ahová kell még. Smile

Fontos, ez csak afféle közmegegyezés, vagy ha úgy tetszik mozgalom. Nem szeretnék semmiféle szabályjavaslattal élni, az csak macera, szavazgatás meg fejfájás a staffnak. Very Happy

Viszonylag egyszerű koncepció, átjárható topicok. Azaz egy bizonyos módon megjelölt - mondjuk a címében [*Real*] szerepel - fórumtémákba bárki, aki arra jár, beugorhat. Ezzel becsatlakozik az ottani történésekbe. Ennek működőképességéhez természetesen szükséges valamiféle megegyezés.
- Példának okáért amennyiben nem szól bele a többiek cselekedeteibe, azok nyugodtan tudják folytatni a játékot, nem kell megvárniuk minden körben.
- Ha valaki becsatlakozott a - valamelyik - csoport játékába, akkor ő is része a körnek. Kivéve, ha onnantól, hogy hozzá került a labda, több mint egy hétig nem tud válaszolni, mert akkor valamilyen narratív módon távol kerül a csapattól esetleg kikerül a jelenetből. Később persze visszacsatlakozhat.

Az egész lényege, hogy ne csak lebeszélt játékok legyenek, hanem jó kis meglepetésszerű látogatások, _tényleg_véletlen_ összetalálkozások is. Vagy legalább majdnem azok.

Ki mit gondol erről?

*Csapoltat magának egy korsó jóféle alpesi sötét búzasört.*
Hi dear, my name is
Hozzászólások száma : 181
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Kedd. Feb. 21, 2017 2:56 pm

*Belép a bárpult mögé és széles vigyorral csapolja is a sört, majd Clay elé csúsztatja*

Szevasz szőkeség, engem érdekel az ötleted. Hol lenne ilyen helyszín? Legyen valami kellemesen meleg hely az első. És jövök.
Hi dear, my name is
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Kedd. Feb. 21, 2017 2:59 pm

Hát... akadnak ilyen bárok, de most inkább szó szerint veszem, amit mondtál. Van a kitételnek megfelelő hely. Very Happy
Hi dear, my name is
Hozzászólások száma : 181
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Szer. Feb. 22, 2017 8:21 pm

Akár azért meleg mert melegbár, akár mert napsütötte California, vagy valami gyönyörű trópusi indo-kínai tengerpart, dzsungel és tenger, én benne vagyok Very Happy

*Csapol magának egy sört és koccintásra emeli*
Hi dear, my name is
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   Csüt. Feb. 23, 2017 7:51 am

*Kocc*
Hi dear, my name is
Sponsored content
TémanyitásTéma: Re: Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy   

Bárpult - Ülj ide egy italra és mesélj, ki vagy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bárpult az első helyiségben
» Csapat/Játékos/Mesélő Kereső
» Hazukage Inu(újra)
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Hiroto Osumi